×

TISSU HOUSES

Data wdrożenia: 05.01.2018

Zakres prac: projekt, wdrożenie sklepu internetowego i systemu CMS, prowadzenie kampanii google adwords

Adres URL: http://www.tissuhouses.pl/

Tagi: , , , , , , ,

Firma  Tissu została stworzona w styczniu 2009 roku z połączenia pasji kreacji i miłości do architektury. Wcześniej przez wiele lat założycielki zdobywały doświadczenie jako architekci w prestiżowych biurach projektowych polskich oraz zagranicznych, gdzie pracowały przy wymagających projektach wnętrz, domów, budynków wielorodzinnych czy biurowców. Poszerzały swoje umiejętności i wiedzę, aż stworzyły własny styl w projektowaniu i zapragnęły się nim podzielić ze światem.

Aż do 2018r. firma zajmowała się jedynie projektami na indywidualne zamówienie – projektami domów oraz wnętrz. Analizując wymagania Klientów Tissu stworzyła projekty domów które w ich odczuciu zawierają wszelkie potrzebne funkcje oraz swoim wyglądem odbiegają od utartego schematu prostych domów typowych.

W firmie Tissu chcieli aby domy gotowe miały rozbudowaną funkcjonalność: odpowiednie wielkości pomieszczeń, schowki, poukrywane w ścianach szafy czy praktycznie rozplanowane pomieszczenia. Projektowane domy są przemyślane pod kątem dalszego projektowania czy urządzania wnętrza. Z uwagi na ich duże doświadczenie w projektach wnętrz oferują domy przemyślane także „od wnętrza”. Ale jeszcze bardziej zależało im aby były to domy piękne, z detalem, z ciekawą bryłą. Firma chciała aby każdy mógł mieć dom marzeń, bez kompromisów.

Ich oferta jest kontynuacją dotychczasowego dorobku na polu projektowania domów oraz wnętrz.